Zalando

Zalando je významná evropská e-commerce platforma specializující se na módní a lifestylové produkty. Společnost funguje jak jako online prodejce, tak jako tržiště. Zalando Marketplace umožňuje prodejcům třetích stran nabízet své produkty vedle sortimentu Zalanda, poskytujíc jim přístup k rozsáhlé zákaznické základně a různé služby, včetně vyřizování objednávek a zákaznické podpory.

Tento marketplace poskytuje:

Propojení je realizováno pomocí již hotového můstku od služby Baselinker.

Více o službě

Zalando.cz je internetový obchod, který si získal popularitu po celé Evropě. Původně zahájen jako specializovaný obchod se obuví, dnes se stal módním gigantem. Zaměřuje se zejména na mileniály, což se odráží v jeho vizuální čistotě, energičnosti a bohaté paletě barev. Přestože je e-shop primárně spojen s obuví, poskytuje také široký výběr stylizovaného dětského oblečení a oslovuje i další věkové kategorie zákazníků.

Zalando

Prodejní kanály

Cena zdarma / dle ceníku služby
Poskytovatel BaseLinker

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.