Jsme Rocketoo

Děláme e-shopy, které letí

Vyvíjíme e-shopovou platformu, která roste s vaším podnikáním. Pomáháme vám expandovat a dosáhnout úspěchu na trhu e-commerce. Naším hlavním cílem je poskytnout vám platformu bez limitů.

Jsme Rocketoo
Kdo jsme a co děláme?

Děláme jen to co umíme nejlépe

Od samého začátku jsme se chtěli soustředit na to, co děláme nejlépe - vývoj. Ale s narůstajícím počtem e-shopů jsme si uvědomili, že v tom nechceme být sami. Že chceme poskytnout našim zákazníkům další přidanou hodnotu, a to 100% podporu při vytváření a provozování jejich e-shopu, a to včetně in-house marketingové podpory.

Proto jsme začali hledat partnera. Partnera, který nám pomůže s rozvojem naší platformy a poskytne marketingovou podporu našim zákazníkům. A našli jsme ho. Od této chvíle není Rocketoo pouze projektem Digital Wizards, ale přivítali jsme na palubě posádku dalších shopnautů z agentury ANTEE a… #letimevtomspolu

Díky tomu můžeme poskytnout celorepublikovou podporu prostřednictvím sítě našich obchodních zástupců a projektových konzultantů, stejně jako pobočky v dalších třech místech naší republiky.

A konečně, můžeme vám nabídnout nejen naše 10leté zkušenosti s internetovým obchodováním, ale také 20 let marketingových zkušeností agentury ANTEE. Získáváte tak komplexní ecommerce služby pod jednou střechou.

Jsme Digital Wizards a ANTEE a společně s vámi vytváříme e-shopy, které letí.

Vlastní technologie

Vyvíjíme vlastní e-commerce platformu Rocketoo, která je plně flexibilní a umožňuje libovolné úpravy podle potřeb zákazníka.

Neustálý rozvoj

Stále se rozvíjíme a zdokonalujeme. Stále přidáváme nové funkce a držíme krok s aktuálními trendy.

Partnerský program

Spolupracujeme jak s agenturami, tak s menšími studii, které vytvářejí e-shopy na naší platformě.

Je na nás spoleh

Držíme slovo a dodržujeme naše závazky. Klient je pro nás dlouhodobý partner, který nám může věřit.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.