Ochrana osobních údajů

Při vyplňování objednávkového formuláře na stránkách www.rocketoo.cz poskytujete své osobní údaje dle ustanovení § 4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Společnost Digital Wizards Group s.r.o. zpracovává osobní údaje osob zaregistrovaných prostřednictvím webových stránek www.rocketoo.cz, jakožto i všechny údaje získané z registrace k odběru novinek, a to po dobu neurčitou, do odvolání souhlasu daného každou zaregistrovanou osobou. Osoby poskytující informace berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoliv písemně odvolat a Digital Wizards Group s.r.o. tyto údaje vymaže.

Společnost Digital Wizards Group s.r.o., jako provozovatel stránek www.rocketoo.cz, tímto informuje subjekty poskytující informace, že veškeré údaje získané výše uvedenými způsoby považuje za vysoce důvěrné a použije je pouze pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ke zlepšení svých služeb a k marketingovým účelům společnosti Digital Wizards Group s.r.o. Vaše osobní údaje nebudou bez vašeho souhlasu poskytnuty jiné společnosti.

Záznam o registraci u Úřadu na ochranu osobních údajů

Odstartujte vaše prodeje!

S e-shopem Rocketoo prodáváte své produkty jednoduše kdekoliv.