Allegro

Allegro je aktuálně největší polské online tržiště a současně největší transakční platforma v Polsku. Vzniklo na základě úspěšného modelu americké platformy eBay a je známé jako „polský eBay“. S přibližně 14 miliony klientů patří mezi dominantní aktéry na polském trhu.

Tento marketplace poskytuje:

Propojení je realizováno pomocí již hotového můstku od služby Baselinker.

Více o službě

Allegro je momentálně největším zástupcem polského online tržiště. S přibližně 14 miliony klientů se stal klíčovou transakční platformou v Polsku. Až 75% polských kupujících uvádí Allegro jako svou první volbu pro online nákupy, a 90% uživatelů zde nakupuje pravidelně.

V této rozsáhlé obchodní galerii v Polsku nyní působí více než 120 tisíc firem z různých zemí, nabízejíc širokou škálu kategorií. Denně je prostřednictvím Allegro prodáno průměrně 900 tisíc produktů, a realizuje se 500 tisíc transakcí.

Allegro

Prodejní kanály

Cena zdarma / dle ceníku služby
Poskytovatel BaseLinker

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.