Amazon

Amazon je jednou z největších a nejznámějších amerických společností, která se specializuje na elektronický obchod a poskytování cloudových služeb.

  • Marketplace, který se drží na prvním místě ve více než 15 zemích světa.
  • 400 milionů zákazníků po celém světě.
  • Přes 1 mld. zalistovaných produktů

Tento marketplace poskytuje:

Propojení je realizováno pomocí již hotového můstku od některého z integrátorů:

Více o službě

Amazon je celosvětové online tržiště (marketplace), které je přístupné prodejcům z celého světa. Díky rozsáhlému katalogu nabízených produktů je pro většinu prodejců snadné oslovit široké spektrum zákazníků.

Každým rokem rozšiřuje svou působnost nejen v Severní Americe, ale také v Evropě a Asii. Pro své zákazníky poskytuje program Amazon Prime, který zahrnuje výhody jako bezplatná doprava, rychlé doručení, přístup k online knihovně, videoknihovně a mnoho dalších zajímavých služeb.

Pro prodejce představuje možnost rozšířit své aktivity do zahraničí bez nutnosti vytvářet vlastní e-shop a investovat do drahého místního marketingu.

Amazon

Prodejní kanály

Cena zdarma

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.