Etsy

Etsy je online marketplace zaměřený na prodej unikátních a ručně vyráběných produktů od malých prodejců, včetně designérů, řemeslníků, umělců a dalších tvůrců. Na této platformě lze nalézt širokou škálu originálních výrobků, od šperků a oblečení po bytové doplňky a umělecká díla.

Tento marketplace poskytuje:

Propojení je realizováno pomocí již hotového můstku od služby Baselinker.

Více o službě

Etsy bylo založeno v roce 2005 jako rozsáhlé internetové tržiště podobné například eBay nebo AliExpress, s klíčovým zaměřením na ruční výrobu místo masové výroby. Menší obchodníci z celého světa zde nabízejí své vlastní výrobky, unikátní sběratelské předměty, starožitnosti a další.

V současné době je Etsy stále nejpopulárnějším internetovým tržištěm zaměřeným na ruční výrobky. Kromě tradičních kategorií jako oblečení a šperky nabízí Etsy také rozsáhlé oddělení pro svatby a sekci pro potřeby domácí výroby, od malování až po práci s dřevem nebo papírem. Celkově lze na Etsy nalézt kolem 32 milionů položek od 1,4 milionu aktivních prodejců z celého světa. Navzdory konkurenci si Etsy stále udržuje významnou pozici.

Etsy

Prodejní kanály

Cena zdarma / dle ceníku služby
Poskytovatel BaseLinker

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.