eMAG

Největší rumunské online tržiště, které poskytuje produkty v široké škále kategorií, jako jsou elektronika, kosmetika, sportovní vybavení, knihy, hudba, filmy, domov a zahrada a mnoho dalších. Tato platforma působí na čtyřech trzích a spolupracuje s více než 16 tisíci partnerskými e-shopy.

Tento marketplace poskytuje:

Propojení je realizováno pomocí již hotového můstku od služby Baselinker.

Více o službě

eMAG dominuje na trzích Rumunska a Bulharska (a také Maďarska, s výhradami pro Maďarsko, kde jsou k dispozici i jiné možnosti), poskytujíc snadný přístup do jinak obtížně dostupných oblastí světa, které stále patří do Evropské unie s všemi jejími výhodami.

Pro začátek inzerce na této online tržnici bude potřeba provést registraci. Každou jazykovou mutaci je nutné registrovat samostatně, což znamená, že pokud máte prodejní účet na emag.hu, nemůžete zároveň prodávat na emag.ro. Při registraci budete potřebovat běžné dokumenty, jako je výpis z obchodního rejstříku, a také mezinárodní účet v podporované měně. Měny zahrnují EUR nebo RON pro Rumunsko, EUR nebo HUF pro Maďarsko a BGN pro Bulharsko.

S pomocí služby eMag ads můžete zviditelnit své produkty. Platíte za každé prokliknutí na produkt nebo si můžete zlepšit viditelnost ve vybrané kategorii ve srovnání s ostatními produkty. Stačí dobít kredit a můžete tak zvýšit viditelnost svých produktů a zároveň i jejich prodeje.

eMAG

Prodejní kanály

Cena zdarma / dle ceníku služby
Poskytovatel BaseLinker

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.