Skip Pay (dříve mallpay)

Platební metoda Skip Pay umožňuje vašim zákazníkům bezplatné odložení úhrady nákupu až o 14 dnů po doručení zásilky. Vy získáte prostředky ihned po nákupu. Schválení platby netrvá déle než pár vteřin. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem od Skip Pay spolu s informacemi k úhradě dlužné částky.

Tuto platbu poskytují:

Rocketoo nemá přímou integraci s Skip Pay. Pro aktivaci je třeba využít platební brany Comgate, která platbu Skip Pay nabízí v rámci svých služeb.

Více o službě

Platební metoda Skip Pay přináší revoluci v nakupování. Celou řadu výhod získává jak samotný e-shop, tak i koncoví zákazníci. Klient si může objednávku do 5 000 Kč , resp. 50 000 Kč, v klidu prohlédnout a vyzkoušet, na zaplacení má 14 - 50 dní po doručení zcela zdarma. Obchodník však na peníze nečeká, Skip Pay uhradí plnou částku už do 2 dní. Ověření klienta probíhá jednoduše skrze sms kód (haléřová verifikace ani doklad totožnosti není zapotřebí), schválení odložené platby netrvá déle než pár vteřin.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.