ComGate

Platební brána ComGate nabízí více než 50 platebních metod - platby kartou i bankovními tlačítky všech bank v ČR, SK i PL. Platby v měnách CZK, EUR, PLN, HUF, USD, GBP, HRK a RON. Brána komunikuje v 10 jazycích.

Více o službě

 • Více než 50 platebních metod – platby kartou i bankovními tlačítky
 • Platby v měnách CZK, EUR, PLN, HUF, USD, GBP, HRK a RON
 • Brána komunikuje v 10 jazycích
 • Procento z běžných transakcí od 0,79 % do 0,99 %
 • S růstem objemů plateb se automaticky snižují poplatky
 • Žádné fixní poplatky u běžných transakcí, pouze procento z transakcí
 • Peníze zasílány denně a zdarma na libovolný bankovní účet
 • Opakované platby
 • Zapamatování karty
 • Integrace do účetních SW
 • Zřízení na dálku, aktivace s e-mailovou a telefonickou podporou

Integrujte si platební bránu ComGate na váš e-shop a nabídněte svým zákazníkům možnost platby online. Získáte platební bránu s nízkými poplatky, širokou nabídkou měn i jazyků, nepřeberným množstvím funkcí i platebních metod a spolehlivým zákaznickým servisem.

Výhody platební brány ComGate

Transparentní ceník

Procento i výše měsíčního poplatku se automaticky snižuje podle vašeho objemu transakcí. Z běžných transakcí se účtuje 0,79 % až 0,99 %, za správu platební brány 0 až 149 Kč měsíčně. Neplatíte za zřízení platební brány ani fixní poplatky z běžných transakcí. Platby převádí ComGate na váš bankovní účet denně a zdarma. 

Platba kartou online

Platební brána přijímá všechny běžné platební karty, mezi které patří VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club a Edenred.

Zrychlený bankovní převod

Platební brána ComGate nabízí funkci platby pomocí zrychleného bankovního převodu. Jedná se o platbu prostřednictvím internetového bankovnictví s okamžitým potvrzením úhrady. Bankovní platební tlačítka jsou k dispozici pro české, slovenské a polské banky.

Jednoduché účtování

Import dat o platbách na platební bráně do účetních systémů ABRA FlexiBee a SW POHODA na klik. Výpisy v ABO (.gpc), CSV a PDF formátech ve standardu.

Responzivní design

Vzhled platební brány se automaticky přizpůsobuje zařízení uživatelů pro platby z mobilů a tabletů.

Sčítání výhod

ComGate nabízí také platební terminály pro prodejny. Pro výpočet procenta z transakcí se sčítají objemy na platební bráně a platebních terminálech. 

Rozšiřující funkce

Restart platby – Platební brána ComGate nabízí možnost opakovat neúspěšnou platbu. Zákazník si může znovu vybrat platební metodu, kterou chce využít, a také zadat jinou platební kartu. 

Zapamatování karty – Zapamatování karetních údajů na platební bráně usnadňuje další platby a zvyšuje komfort nákupu. 

Opakovaná platba – Pro předplatné a jiné opakované platby na platební bráně je možné automatické strhávání prostředků z karty plátce. 

Smlouva na dálku, aktivace online

Smlouvu na platební bránu uzavřete na dálku, bez potřeby tisku dokumentů. Aktivace platební brány probíhá online s e-mailovou a telefonickou podporou.

ComGate
Doporučujeme

Online platby

Cena zdarma / dle ceníku služby

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.