Apple Pay

Apple Pay umožňuje majitelům Apple zařízení provádět rychlé online platby.

Tuto platbu poskytují:

Rocketoo nemá přímou integraci s Apple Pay. Pro aktivaci je třeba využít jednu z platebních bran podporovaných Apple Pay.

Více o službě

Apple Pay je mobilní platební systém a digitální peněženka, kterou může využívat většina majitelů zařízení od společnosti Apple. Služba byla poprvé představena v roce 2014 a v České republice je dostupná od roku 2019. Apple Pay podporuje většinu českých bank a prakticky všechny rozšířené platební brány.

Díky Apple Pay majitelé Apple zařízení mohou provádět platby za své nákupy velmi pohodlně, rychle a bezpečně. Platby jsou spojeny s biometrickým ověřením totožnosti uživatele, což přispívá k bezpečnosti této platební metody. Apple Pay se stává stále populárnější volbou mezi uživateli díky svému jednoduchému a efektivnímu způsobu použití.Apple Pay

Online platby

Cena zdarma

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.