GoPay

GoPay je česká platební brána, přes kterou můžete realizovat své bezhotovostní platby na internetu. A to nejen platební kartou, ale také bankovním převodem, internetovou peněženkou, online platebním tlačítkem nebo i bitcoinem.

Více o službě

GoPay je maximálně výkonná platební brána, připravená na všechny vaše potřeby. Přijímat můžete až 56 platebních metod, včetně Apple Pay, Google Pay, nebo bitcoinu. Platby kartou nebo online bankovní platby jsou samozřejmostí.
Platby jsou zabezpečené podle nejnovějších 3D Secure standardů a v souladu s PCI DSS Level 1, nejvyšší úrovní požadavků karetních asociací Visa a Mastercard.

Platby ze zahraničí nejsou problém. Brána přijímá koruny, dolary, eura, libry, polské zloté, maďarské forinty, rumunské lei, bulharské leva a chorvatské kuny. Je přeložena do 13 jazyků. 

Díky funkci uložení karty mohou zákazníci platit na jedno kliknutí, bez nutnosti opisovat platební údaje. Pokud si zákazník uloží kartu na mobilu, může si ji libovolně pojmenovat nebo pro lepší přehled přiřadit barvu.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.