PlatímPak

Platební metoda PlatímPak od Raiffeisenbank umožňuje vašim zákazníkům odložit si úhradu nákupu až o 30 dnů a následně buď uhradit, nebo rozložit platbu do splátek. Odložení platby až o 30 dnů je bezúročné.

Tuto platbu poskytují:

Rocketoo nemá přímou integraci s PlatímPak. Pro aktivaci je třeba využít platební brány Comgate, která platbu PlatímPak nabízí v rámci svých služeb.

Více o službě

Odložené platby se na internetu těší stále větší oblibě. Díky službě PlatímPak od Raiffeisenbank mohou zákazníck vašeho e-shopu za nákup zaplatit až o 30 dní později. Odložená platba je vynikajícím řešením pro zákazníky, kteří dosud hojně využívali platbu dobírkou. Platba totiž proběhne až po převzetí a odzkoušení produktu. E-shop však prostředky stejně jako v případě platby kartou prostředky fakticky ihned po dokončení objednávky.

Službu PlatímPak zákazníci uvidí automaticky mezi nabídnutými možnostmi placení. Maximální výše nákupu touto metodou je omezena na 25 tisíc korun, což pohodlně pokryje naprostou většinu běžných internetových nákupů. 

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.