Geis

Geis je nadnárodní logistická skupina, která poskytuje komplexní přepravní a logistické služby. Díky široké paletě služeb jsou schopni vyhovět jak soukromníkům, tak velkým podnikům. V České republice mají na 27 poboček.

Toto rozšíření umožňuje založit dopravu a manuálně exportovat objednávky ve formátu pro DHL. Pro automatický přenos dat do systému přepravce je nutné využít službu Baselinker.

Více o službě

Postaráme se o doručení vašich kusových a paletových zásilek. Nabízíme vám produkty, které můžete využívat samostatně nebo v kombinacích, přesně podle vašich potřeb. Od jednoduchých přepravních řešení až po speciální logistické projekty. Záleží jen na vás, jaké služby si vyberete.

Dokážeme efektivně využít výhody synergií v rámci skupiny ve váš prospěch. Naše know-how a napojení na mezinárodní sítě nám umožňuje poskytovat všechny služby „z jedné ruky“ ve vysoké kvalitě.

Vnitrostátní i mezinárodní přeprava balíků a palet. Doručujeme rychle a levně. Disponujeme rozsáhlou celosvětovou logistickou sítí. Strategická lokalita. Moderní vybavení skladu. Plocha skladu 8 500 m2. Množství paletových míst.

Zajistíme vám:

  • přepravu paletových a kusových zásilek
  • celovozovou přepravu
  • kontraktní logistiku
  • vývoj, výrobu a dodávku obalů
  • leteckou a námořní přepravu

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.