Česká pošta - Balík do ruky

Služba nabízí doručení balíku přímo na zadanou adresu. Kromě toho je k dispozici možnost platby dobírky, a to buď kartou nebo hotově při převzetí zásilky. Pro pohodlné odeslání balíku můžete online odeslat potřebná data z pohodlí vašeho domova, což může zároveň přinést finanční výhody. Sledování cesty balíku je k dispozici na webové stránce i v mobilní aplikaci Pošta Online, a navíc obdržíte e-mailovou zprávu s informacemi o průběhu doručení.

Dopravu můžete založit pomocí modulu Česká pošta, s manuálním exportem do CSV. Pro automatický přenos dat do systému přepravce je nutné využít službu Baselinker.

Více o službě

Vyplňte adresy a kontaktní údaje k balíku na www.poslatzasilku.cz. Uveďte případně také výši dobírky. Připravte svůj balík a vytiskněte si na něj štítek, který vám vytvoříme na základě zadaných údajů. Adresy tak na něj nemusíte psát ručně, strojově tříditelné zásilky jsou navíc finančně zvýhodněny.  

Balík jednoduše odevzdejte na jedné z poboček České pošty. O celém procesu doručení bude zákazník informován e-mailem a SMS. Balík můžete zároveň sledovat v mobilní aplikaci Pošta Online.

Podmínky balíku do ruky

  • Balík Do ruky až do velikosti XL (nejdelší strana 240 cm), který doručíme na jakoukoliv adresu v ČR.
  • Podání Balíku Do ruky od 30 do 50 kg je podmíněno smluvním vztahem s ČP a těžší zásilky s hmotností nad 30 kg je možno podat pouze na vybraných provozovnách.
  • Pokud využijete službu Komplexní doručení, přivezený balík také vybalíme a zkontrolujeme jeho obsah.
  • Současně s vybalením odvezeme obal a můžeme zajistit i Odvoz starého spotřebiče.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.