Česká pošta - Balík na poštu

Tato služba poskytuje přepravu vnitrostátních balíků, a to až do velikostní kategorie XL, což zahrnuje balíky s nejdelší stranou do délky 240 cm. Služba pokrývá celou Českou republiku. Odesílatel nebo adresát má možnost vybrat si konkrétní poštu, kde bude balík připraven k vyzvednutí. Obvykle je možné balík vyzvednout na zvolené poště následující pracovní den.

Dopravu můžete založit pomocí modulu Česká pošta, s manuálním exportem do CSV. Pro automatický přenos dat do systému přepravce je nutné využít službu Baselinker.

Více o službě

Nabídněte svým zákazníkům způsob přepravy zásilek na pobočku České pošty, kterou mají blízko míst, kam často chodí. Pošťák je tak nebude hledat doma a nechávat žádné lístky o nezastižení, ale rovnou si zajdou na domluvenou poštu. O doručení a uskladnění zásilky jim může přijít potvrzení České pošty v podobě SMS nebo emailem. Vyzvednout si ho tak může zákazník kdykoliv se mu to zrovna hodí. Pokud by nestihl balík vyzvednout v běžné době, může si ji nechat u České pošty prodloužit. 

Další informace najdete na webu České pošty na stránce Balík Na poštu.

Proč zvolit balík na poštu?

  • Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám.
  • Prostřednictvím nástroje umístěného na e-shopech nebo na našich webových stránkách si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán.
  • Adresáta informujeme o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště.
  • Udaná cena balíku do hodnoty 50 000 Kč je zahrnuta již v základní ceně služby.
  • Nově umožňujeme volbu doplňkové služby Cenný obsah u zásilek s udanou cenou až výše 1 mil. Kč.
  • Odesílatel si na základě smlouvy může objednat svoz a nemusí na poštu. 

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.