WEDO Point

Přepravní služba, která nabízí možnost uložení zásilky po dobu 5 dní. Zákazník může v případě potřeby přesměrovat zásilku na výdejní místo nebo do boxu. Služba se pyšní spolehlivým doručením zásilek, které obvykle probíhá do druhého dne.

Toto rozšíření umožňuje založit dopravu s výběrem výdejních míst v České republice nebo na Slovensku. Pro automatický přenos dat do systému přepravce je nutné využít službu Baselinker.

Více o službě

Logistický operátor WEDO působí na trhu logistických služeb od roku 2020 a za tu dobu si stihl vybudovat silnou pozici mezi ostatními přepravci. Nabízí spolehlivé doručení vašich zásilek a širokou síť výdejních míst a boxů. Po celé České republice má 14 dep a jedno centrální překladiště.

Vaši klienti rovněž ocení mobilní aplikaci WEDO, která umožňuje sledovat, kde se zásilka právě nachází, změnu data doručení nebo přesměrování balíčku do výdejního místa/boxu.

WEDO Point

Doprava

Cena zdarma

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.