SuperFaktura

  • Online aplikace pro vytváření faktur určená pro malé firmy a živnostník
  • Poskytuje široké spektrum služeb, včetně fakturace, úhrad, evidencí a možnosti mobilních plateb.
  • Zahrnuje funkce pro cenové nabídky, objednávky, zálohové faktury a dodací listy.

Více o službě

SuperFaktura je jednoduchá online aplikace, která Vám umožní vytvářet online faktury, zálohové faktury, cenové nabídky, objednávky, dodací listy a dobropisy. Fakturovat můžete v cizích měnách i cizích jazycích. Můžete přijímat platby online, evidovat si sklad, posílat elektronické faktury emailem, nebo v papírové formě hybridní poštou.

Věnujte se obchodu, o legislativu se postaráme.

Koho by bavilo starat se o to, jak mají být na faktuře rozepsané sazby DPH, jakou formulku je třeba uvést u daňového dokladu, jak má vypadat faktura v němčině, nebo kde uvádět přepočet u faktury v eurech. My jsme si to nastudovali a naučili to i SuperFakturu. Vy se zatím budete moct věnovat vašemu eshopu.

Otevřený systém

Ať už máte standardní řešení, nebo eshop na míru, propojení vašeho obchodu se SuperFakturou nic nebrání. Jsme otevření světu a kdokoliv i na nás může vytvořit napojení. Než s tím ale začnete zkontrolujte si seznam našich API modulů - třeba už práci někdo udělal za vás.

Export pro kurýra

Chcete jednoduše přenášet informace o adresách ke svému kurýrovi? Se SuperFakturou nemusíte obtížně shánět moduly do vašeho eshopu, nebo hledat složité převodní můstky a už vůbec nemusíte nic přepisovat ručně. Na pár kliknutí přenesete data k vašemu kurýrovi a už jen počkáte, až si zboží přijede vyzvednout.

Exporty do účetnictví

Vaše účetní si může stáhnout všechny podklady, které potřebuje. Jak ve formátu pro její účetní systém, tak jako PDF k tisku a založení do účetnictví. Vyřešíte tak vše digitálně a ušetříte tím čas jak sobě, tak vaší účetní.

Více eshopů, žádný problém

Máte více eshopů? I na toto jsme mysleli. Do SuperFaktury můžete jednoduše posílat údaje z více eshopů najednou. A to jestli každý eshop bude mít na faktuře vlastní logo, nebo jestli budete mít individuální číselné řady už je jenom vaše rozhodnutí.

Víte kolik vyděláte i utratíte

V SuperFaktuře budete mít vaše náklady i výnosy pěkně pohromadě. Díky tomu vidíte, který klient u vás nakupuje nejvíce, zjistíte, jak vypadá vaše cashflow, nebo kolik zaplatíte na DPH. Ke všem těmto informacím máte přístup i z mobilu.

Ukázka rozšíření

SuperFaktura
Doporučujeme

ERP & CRM

Cena zdarma / dle ceníku služby

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.