ESO9

Informační systém pro malé, střední a větší společnosti. 

Více o službě

ERP systém ESO9 je založený na cloudových technologiích Microsoft, nabízí snadný zákaznický vývoj a vysokou úroveň konektivity. Systém je dodáván ve 3 verzích. Implementace informačního systému ESO9 vychází ze základní podoby ESO9 Start.

ESO9 Lite

Je určen pro malé začínající společnosti. ESO9 Lite je „krabicové“ řešení s možností následného růstu s potřebami uživatelů. Případný přechod nespočívá ve změně technologie či nákupu nového produktu, ale pouze v rozšíření stávající funkčnosti aplikace. Produkt umožňuje pracovat současně čtyřem uživatelům.

Obsahuje moduly:

  • Prodej
  • Nákup
  • Sklad
  • Účetnictví, Finance
  • Majetek

ESO9 Start

ESO9 Start je podnikový informační systém, který je schopen díky své univerzalitě obsáhnout většinu činností, které provádí každá menší firma. Je určen pro 5 až 10 současně pracujících uživatelů.

ESO9 Profi

ESO9 Profi je vhodný pro střední a větší společnosti s vyššími nároky na ERP systém. Je schopen plně postihnout specifické potřeby společnosti a vytvořit individuální řešení se specifickými činnostmi, agendami a funkcionalitami.

Samotné implementaci předchází tzv. „Projekt zavedení“, které řeší vlastní způsob implementace, popis jednotlivých kroků a úprav, a to až do definic vzhledu jednotlivých formulářů.

ESO9

ERP & CRM

Cena zdarma
Pouze pro klienty Rocketoo MAX.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.