Fakturoid

Fakturoid je služba pro ty, kteří potřebují snadno a rychle vytvořit fakturu a tyto faktury následně pohodlně spravovat. Velký důraz kladou tvůrci na automatizaci – od vydávání a rozesílání faktur, přes automatické upomínky, až po párování plateb s bankou klienta. Fakturoid umí exporty do rozšířených účetních programů Money S3 a Pohoda a má mobilní aplikace pro iOS a Android.

Více o službě

S Fakturoidem vytvoříte profesionální fakturu během minuty a to odkudkoli. Díky skvělým statistikám zjistíte, co vám vydělává a na co přesně utrácíte.

Neztrácejte čas

Fakturu vystavíte do minuty. Pokud máte pravidelnou fakturaci, pak ji můžete automatizovat úplně - třeba už od vystavení a poslání zálohovky, přes spárování platby a poslání poděkování za zaplacení spolu s daňovým dokladem. Samozřejmostí jsou šablony faktur a ceník pro napovídání položek faktury.

Dostaňte rychleji zaplaceno

Každá faktura má svou webovou stránku — webfakturu — kde ji klient nejenom celou vidí, ale může ji ihned zaplatit. Robot pozná, že klient fakturu viděl, takže už žádné "Ale mně nepřišla…". V neposlední řadě urychlí zaplacení i automatické upomínky.

Nejezděte za účetním

Účetního pozvete do svého fakturoidího účtu a bude si moci kdykoli stahovat potřebné doklady, třeba z virtuální Krabice. Ty zaúčtované může zamknout, abyste je náhodou nezměnili po podání přiznání. Veliká úspora času!

Přiznejte se. Jednoduše.

Pokud uplatňujete paušální náklady, robot vám vygeneruje přiznání k dani z příjmů včetně přehledu pro ČSSZ. Pro složitější případy nabídneme služby daňového poradce.

Jste plátce DPH?

Robot umí přiznání k DPH, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení i OSS. Navíc pohlídá dosažení obratu pro povinnou registraci.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.