Stormware Pohoda LITE

  • Oblíbený ekonomický software na účetnictví pro malé, střední a větší firmy.  
  • Obsahuje velké množství funkcí a agend, které usnadní každodenní administrativu vašeho podnikání, ať už vedete účetnictví, či daňovou evidenci.
  • Většinu oficiálních formulářů máte přímo v Pohodě. Komunikaci s úřady i veškeré účetní povinnosti tak hravě vyřídíte z domu od počítače.

Více o službě

POHODA je komplexní účetní a ekonomický software, který vyvinula společnost STORMWARE s.r.o. Jedná se o ekonomický a informační systém navržený pro malé, střední i větší firmy, bez ohledu na to, zda jsou fyzickými či právnickými osobami. POHODA umožňuje vedení účetnictví a daňové evidence, ať už jste plátcem nebo neplátcem DPH.

Více o rozšíření

S pomocí tohoto modulu je možné jednoduše ručně importovat faktury z e-shopu do ekonomického systému Pohoda. Máte možnost vybrat si období, za které chcete exportovat doklady, definovat typ dokladu a určit jeho aktuální stav.

V administraci v sekci Daňové doklady nebo Zálohové faktury zvolíte tlačítko Exportovat a v nově zobrazeném dialogovém okně zvolíte Typ exportu Pohoda (XML) a nastavíte parametry exportu.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.