Stormware Pohoda

  • Oblíbený ekonomický software na účetnictví pro malé, střední a větší firmy.  
  • Obsahuje velké množství funkcí a agend, které usnadní každodenní administrativu vašeho podnikání, ať už vedete účetnictví, či daňovou evidenci.
  • Většinu oficiálních formulářů máte přímo v POHODĚ. Komunikaci s úřady i veškeré účetní povinnosti tak hravě vyřídíte z domu od počítače.

Více o službě

POHODA je komplexní účetní a ekonomický software, který vyvinula společnost STORMWARE s.r.o. Jedná se o ekonomický a informační systém navržený pro malé, střední i větší firmy, bez ohledu na to, zda jsou fyzickými či právnickými osobami. POHODA umožňuje vedení účetnictví a daňové evidence, ať už jste plátcem nebo neplátcem DPH.

Více o rozšíření

Naše integrace je plně kompatibilní se všemi verzemi POHODY. Automatické propojení pracuje tak, že se pravidelných intervalech (cca 30 min) přenáší data týkající se produktů a kategorií z POHODY do administrace e-shopu. Tím dochází k aktualizaci zásob, dostupnosti a dalších základních informací souvisejících s produkty.

Z e-shopu se pak do POHODY realtime odesílají provedené objednávky. Objednávky, které byly přeneseny do POHODY, již nejsou dále aktualizovány o případné změny provedené v e-shopu.

Lze nastavit více skladů, které budou sloužit k zpracování skladových zásob produktů.

Faktury vytvořené v POHODĚ lze plně automaticky přenášet zpět do e-shopu.


Stormware Pohoda

ERP & CRM

Cena zdarma / dle ceníku služby
Pouze pro klienty Rocketoo MAX.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.