Raynet

Manažerům, obchodníkům a majitelům firem pomáhá evidovat, plánovat i vyhodnocovat. Tak, abyste prodávali s čistou hlavou a šlo to raz, dva, tři.

Více o službě

Raynet je software pro podporu a řízení obchodu. Poskytuje uživatelům jednoduché ovládání, automatizaci rutinních činností a efektivní správu obchodní agendy. Tímto způsobem rychle získáte přehled o výkonech a zároveň ušetříte čas při poradách a tvorbě nabídek. Raynet osvobozuje manažery i obchodní zástupce od zbytečného papírování, poskytujíc jim tak větší prostor pro samotné obchodní aktivity.

Více o rozšíření

Díky modulu Raynet si můžete do Raynetu jednoduše přenášet informace o nákupech z e-shopu. Sami si přitom nastavíte, jaké stavy objednávek se budou do CRM přepisovat, ke kterému obchodníkovi se budou řadit apod. Ve chvíli, kdy koncový zákazník nakoupí v e-shopu, budete mít obchod automaticky zaevidovaný také v Raynetu.

Videonávod propojení Rocketoo s Raynet

Ukázka rozšíření

Raynet
Doporučujeme

ERP & CRM

Cena zdarma / dle ceníku služby

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.