Lime Talk

Intuitivní a jednoduchý chat za super cenu. 1000+ zákazníků každý den chatuje přes Lime Talk - online chat, který pomáhá měnit návštěvníky v zákazníky.

Více o službě

Lime Talk vám přehledně ukáže všechny návštěvníky, kteří jsou na vašem e-shopu. U každého uvidíte geografickou polohu, kolik času u vás strávil, odkud přišel a na jaké stránce se právě nachází. Můžete si k němu uložit i další informace. Oslovte své zákazníky v tu pravou chvíli pomocí personalizovaných zpráv.

Pokud má návštěvník jakýkoliv dotaz, může se Vás skrz Lime Talk zeptat a Vy mu během několika vteřin odpovědět. Ať už jste u počítače nebo na cestách a máte u sebe jen mobil.

Lime Talk Vám ukáže přehled všech návštěvníků, kteří jsou na Vašem webu. U každého uvidíte geografickou polohu a na jaké stránce se právě nachází. Můžete si k němu uložit i další informace.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.