Daktela

Jedna aplikace pro veškerou komunikaci se zákazníky.

Nejlepší cloudový software pro kontaktní centra, který vám pomůže poskytovat špičkovou péči o zákazníky. Zpracovávejte hlasové služby, e-maily, webový chat, SMS a veškerou komunikaci na sociálních sítích v jednom řešení s rozšířenými funkcemi, jako je CRM, realtime panel a mnoho dalšího.

Více o službě

Vše, co potřebujete, abyste zaujali a nadchli zákazníky. 

Chytré směrování

Směrujte interakce pomocí jednoduchých nebo pokročilých pravidel a pracovních postupů, které můžete definovat a měnit podle potřeby.

Tickety

Na rozdíl od mnoha jiných řešení je funkce ticketingu přímo integrována do produktu jako bezplatná funkce.

Nahrávání hovorů

Sledujte své hovory v reálném čase nebo po ukončení hovoru. Nahrávání hovorů je základní součástí platformy, bez nutnosti instalovat cokoli dalšího.

Znalostní báze

Sdílejte své znalosti mezi pracovníky péče o zákazníky pomocí vestavěné znalostní databáze, která je nedílnou součástí platformy.

CRM

Využijte výhod jednoduchého integrovaného modulu CRM, který umožňuje vašim operátorům zobrazit všechny zákazníky a jejich interakce, otevřené případy a mnoho dalších informací.

Odchozí kampaně

Volejte svým zákazníkům nebo jiným kontaktům pomocí integrovaného modulu kampaní včetně všech typů volání - náhledových, progresivních, výkonných a prediktivních.

Statistiky

Podívejte se na komplexní statistiky péče o zákazníky, vytvořte si vlastní pomocí pokročilé analýzy a nakonec vše sestavte do připraveného reportu, který bude k dispozici všem vašim manažerům a vedoucím týmů.

Více o rozšíření

Rozšíření umožňuje do e-shopu vložit webchat.  Vzhled webového chatu upravovat dle libosti. Nabízíme úpravu všech textů, barev a k dispozici je i celá řada předpřipravených stylů. A pokud by vám to nestačilo, lze si i vyrobit vlastni vzhled.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.