GLS

Přepravní služba nabízí vysoké procento úspěšně doručených zásilek. Slibuje rychlé doručení do 24 hodin po celé České republice. Ceny jsou individuálně kalkulovány podle vašich specifických požadavků. Služby zahrnují širokou škálu doplňkových možností, a využívají moderní a uživatelsky přívětivý přepravní software. Jsou součástí jednotné evropské sítě, což jim umožňuje zajistit konzistentní kvalitu doručení. Kromě toho se aktivně zapojují do ekologicky šetrné přepravy prostřednictvím kompenzace CO2 emisí.

Toto rozšíření umožňuje založit dopravu a manuálně exportovat objednávky ve formátu pro GLS. Pro automatický přenos dat do systému přepravce je nutné využít službu Baselinker.

Modul nabízí GLS Česká republika, GLS Slovensko, GLS Parcel Shop Česká republika a GLS Parcel Shop Slovensko.

Více o službě

Internetové obchody všech velikostí a sortimentů z celé Evropy mají v GLS spolehlivého partnera nejen pro zajištění kvalitní přepravy svého zboží zákazníkům, ale pro i expanzi do zahraničí.

Standardní čas doručení následující pracovní den od převzetí k přepravě platí pro celou Českou republiku včetně přepravy do a z odlehlých oblastí. GLS nabízí speciální řešení pro odesílání malých balíků pod názvem přepravního produktu BusinessSmallParcel. Zvýšená bezpečnost malých balíků je zajištěna odděleným tříděním a přepravou s využitím speciálních pytlů a boxů, které představují doplňkovou ochranu citlivého zboží.

V České republice se nacházejí GLS Parcel Shopy pro příležitostné odesílatele v každém GLS depu. 200 Parcel Shopů se v současné době nachází na nejrůznějších obchodech a obchodních centrech po celé ČR. Zasílejte své balíky prostřednictvím GLS. Balík můžete také zaslat na dobírku - řidič vybere udanou částku při předávání balíku. ParcelShop naleznete ve Vaší blízkosti.


Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.