DPD

DPD Česká republika je součástí mezinárodní přepravní sítě Geopost, která patří na trhu zásilkových a expresních služeb k absolutním špičkám a je největší doručovací sítí v rámci balíkové přepravy v Evropě.

Toto rozšíření umožňuje založit dopravu a manuálně exportovat objednávky ve formátu pro DPD. Pro automatický přenos dat do systému přepravce je nutné využít službu Baselinker.

Modul nabízí DPD Classic pro Českou s Slovenskou republiku, DPD Private a službu DPD Pickup (Doručení do výdejních míst) Česká republika, Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko.

Více o službě

Využijte pro doručování vašich zásilek službu DPD (Direct Parcel Distribution). Čas doručení bude definován s předstihem, v přesném jednohodinovém intervalu. Zákazníci si budou ho budou moci ale také snadno změnit přes DPD aplikaci. Objednávky se budou automaticky posílat do systému přepravce, kde můžete snadno hromadně vytisknout štítky či objednat svoz.

DPD navíc nabízí službu DPD Private. Pomocí ní jako jediný balíkový přepravce na českém trhu informuje vaše zákazníky o čase doručení zásilky s přesností na 1 hodinu. Váš zákazník je v den doručení informován pomocí SMS zprávy či e-mailem. Díky aplikaci DPD Kurýr do mobilu pak může sledovat pohyb zásilky, ale také měnit čas a případně i místo doručení.

Vaše doprava bude ekologická. Přepravní společnost vyniká tím, že se dlouhodobě zaměřuje na udržitelnost, využívá nízkoemisní formy přepravy jako jsou elektrododávky nebo elektrokola a 100% kompenzuje uhlíkovou stopu vytvořenou při přepravě zásilek.

DPD

Doprava

Cena zdarma

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.