Statistiky

Podrobné statistiky návštěvnosti, zdrojů příchodů, klíčových slov a prodejnosti. S možností propojení s Google Analytics.

Více o službě

Pomocí modulu Statistiky můžete váš e-shop propojit s daty z Google Analytics a přímo v administraci pak zobrazovat statistiky návštěvnosti, zdrojů příchodů, klíčových slov a mnoho dalších informací. V přehledných grafech pak vidíte informace o vašich objednávkách, návštěvnících nebo nejprodávanějších produktech.

V části Reporty si pak můžete necha zobrazit informace o prodejnosti vašich produktů podle různých kriterií jako například podle značek, podle prodejních kanálů nebo podle zákazníků. Nechybí reporty o zákaznících vašeho e-shopu, kolik jich je opakujících se či kolik nakoupilo jen jednou, a další užitečná data. Můžete si také nechat zobrazi, které dopravy a platby se u vás na e-shopu jak používají a podle toho vyhodnoti jejich nabídku. Všechny tyto reporty si můžete jednoduše vyexportovat do CSV souboru pro zpracování v externích aplikacích. Snadno tak data přenesete například do Excelu pro další zpracování.

Ukázka rozšíření

Statistiky

Statistiky a reporty

Cena zdarma

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.