Pop-up po označení názvu produktu

Modul zákazníkům zobrazí pop-up okno s vaší zprávou poté, co kliknou na název produktu, aby jej zkopírovali.

Více o rozšíření

Díky doplňku "Pop-up po označení názvu produktu" se zákazníkům zobrazí pop-up okno s vaší zprávou poté, co označí název produktu a zkopírují ho. Tento nástroj vám umožní sdělit zákazníkovi výhody nakupování u vás a zamezit tak hledání zboží v jiných obchodech.

Po instalaci doplňku se pod označeným názvem produktu zobrazí jednoduchý pop-up. Pokud uživatel klikne na tlačítko, zobrazí se mu kontaktní formulář nebo zadaný odkaz. Nadpis, text a popisek tlačítka můžete libovolně upravit podle svých potřeb.

Díky doplňku můžete udržet zákazníka na svém e-shopu, který by jinak hledal stejný produkt přes vyhledávače. Jakmile uživatel klikne na název produktu, zobrazí se mu pop-up okno, které ho přesvědčí, aby zůstal na vašem e-shopu. Pop-up mu může připomenout, že nabízíte nejlepší cenu na trhu, rozšířenou záruku, dopravu zdarma nebo jiné výhody, které by ho mohly přesvědčit.

Ukázka rozšíření

Pop-up po označení názvu produktu

Marketing

Cena zdarma

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.