Pinterest

Pinterest je sociální sít, která svým uživatelům umožňuje zdarma vytvářet tématické kolekce obrázků či fotografií, které najdou online nebo je nahrají z vlastního počítače.

Více o službě

  • Pinterest je platforma, která funguje jako vizuální vyhledávač, zaměřený na hledání inspirace v různých oblastech, jako jsou recepty, design interiéru, módní styly a mnoho dalšího. Uživatelé zde mohou objevovat nové nápady a inspiraci pro různé projekty.
  • Můžete vytvářet "piny", což jsou vizuální záložky obsahující obrázky a informace, které mohou vaše zákazníky inspirovat k dalším aktivitám nebo nákupům.

Více o rozšíření

Pomocí modulu lze vložit do stránek sdílecí tlačítko a widget s fanoušky vašeho Pintrestu.

Propojení je dostupné také pomoci doplňku Elfsight ve kterém si vyberete aplikaci Pinterest Feed a vložíte ji do vašeho e-shopu. Můžete tak zobrazovat různé vytvořené galerie nebo přišpendlené příspěvky.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.