Instagram

Instagram je oblíbená sociální síť, která umožňuje uživatelům sdílet své fotografie a videa se svým okruhem přátel, rodinou a sledujícími. Od svého založení v roce 2010 se stal jednou z nejvyhledávanějších platforem pro sdílení vizuálního obsahu.

Více o službě

Instagram je sociální síť, která umožňuje uživatelům sdílet fotografie a videa s ostatními. Uživatelé mohou také prohlížet obsah sdílený ostatními uživateli, interagovat s ním prostřednictvím lajků, komentářů a sdílení, a také komunikovat s ostatními prostřednictvím přímých zpráv. Instagram je oblíbeným nástrojem pro sdílení zážitků, inspirace, a pro podporu osobních i obchodních značek.

Více o rozšíření

Pomocí modulu lze vložit do stránek feed vašich fotografii z Instagramu. Fotografie můžete vložit do patičky stránky nebo do hlavní strány či obyčejné stránky pomocí sekce Instagram.

  • Informace z uživatelského feedu jsou zpracovávány každých 24h.
  • Je možné zobrazit pouze 12 posledních fotografii z feedu.

Propojení je dostupné také pomoci doplňku Elfsight ve kterém si vyberete aplikaci Instagram Feed a vložíte ji do vašeho e-shopu. 

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.