Ověřený Web

Marketingový nástroj, který zvyšuje obrat e-shopu, je personalizovaná notifikační služba. Tato služba umožňuje zasílat návštěvníkům e-shopu personalizované notifikace, které jsou přizpůsobeny jejich chování a preferencím.

Více o službě

Implementujte inteligentní marketingové notifikace, které představují reálné události na vašem e-shopu a způsob, jakým se ostatní návštěvníci chovají. Tímto způsobem posílíte důvěru nových návštěvníků a průměrný konverzní poměr e-shopu se zvýší o 15 - 20 %. Každou notifikaci lze graficky přizpůsobit designu vašeho e-shopu, aby nebyla rušivá pro návštěvníky. Můžete vytvořit až 7 různých typů notifikací.

Proč využít tento doplněk?

Zvýšení počtu objednávek na e-shopu až o 20 % je možné s minimálním úsilím a během 15 minut pomocí sociálního důkazu, který je ověřen na celosvětovém trhu. Tato efektivní strategie funguje globálně a právě nyní je ideální čas využít ji k zvýšení prodeje i vašeho podniku. Zlepšete důvěru nových návštěvníků a odstraňte jejich obavy ohledně nákupu na vašem e-shopu. Malé notifikace ukáží všem, že na vašem webu probíhá aktivita a lidé nakupují s nadšením. Vyzkoušejte doplněk ZDARMA ještě dnes a zvyšte počet objednávek na vašem e-shopu o 20 %.

Pro koho je určený?

Doplněk "Ověřený Web" je pro všechny e-shopy, které chtějí zvýšit své prodeje a získat více nakupujících. Díky němu můžete získat maximum objednávek od svých návštěvníků a zažít, jaké to je, když se k vám přidá ještě více nových zákazníků.

Jak doplněk aktivovat?

Návod k instalaci doplňku najdete zde.
Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.