Money S4

Krabicový ERP systém Money S4 efektivně optimalizuje a automatizuje procesy v malých a středních podnicích.

Více o službě

Informační systém Money S4 umožňuje efektivní optimalizaci a automatizaci procesů v malých a středních podnicích. Přizpůsobte si Money S4 podle svých specifických potřeb - vyberte si z 8 základních modulů a doplňte je o ty, které nejlépe odpovídají vašemu podnikání. Díky této flexibilitě nemusíte kupovat funkce, které nepotřebujete. S Money S4 můžete provozovat své podnikání v cloudu s dálkovým zabezpečeným připojením, což zaručuje neustálou dostupnost bez výpadků, spolehlivost a rychlost.

Money S4 nabízí funkce, které potřebujete
Přizpůsobte si Money S4 přesně podle svých potřeb. Kromě 8 základních modulů si vyberte ty, které nejlépe vyhovují vašemu podnikání. Nekupujte funkce, které nepotřebujete, ale přizpůsobte řešení přesně svým potřebám.

Money S4 vám usnadní práci
Money S4 vám usnadní práci. Ať už jde o vedení účetnictví, práci se zákazníky nebo vedení skladu. Záleží jen na vašich potřebách. Získejte manažerský pohled na svá data a mějte přehled o aktivitách ve vaší společnosti. Šetřete peníze a čas svých zaměstnanců automatizací a optimalizací podnikových procesů.

Money S4 vyniká perfektní péčí o zákazníky
V rámci služby Spolu s Money S4 si můžete sjednat službu Maintenance, která vám poskytne všechny legislativní aktualizace, pohotovou zákaznickou podporu a v pravidelných intervalech novou verzi Money S4 plnou nových funkcí.

Money S4

ERP & CRM

Cena zdarma
Pouze pro klienty Rocketoo MAX.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.