Money S3

Systém Money S3 je vhodný pro živnostníky a malé a střední firmy. Patří mezi nejpoužívanější účetní programy v ČR a vždy je v souladu s platnou legislativou. Zvládnete v něm fakturaci, vedení daňové evidence nebo účetnictví, správu skladu, zpracování mezd a mnoho dalšího.

Více o službě

Money S3 zvládne vše, co vaše podnikání potřebuje - od vystavení příjmových dokladů, přes daňovou evidenci a podvojné účetnictví až po podání daňového přiznání - všechno jen pár kliknutí v intuitivním prostředí.

Díky atraktivnímu grafickému zpracování se v grafech a číslech firmy orientujete stejně dobře jako zkušení analytici. V Money S3 rychle zjistíte, které zboží se nejlépe prodává a které ve skladu zabírá zbytečně místo, a snadno porovnáte účetní knihy s předchozími lety.

Už se nezatěžujte nudnou administrativou. Vystavení všech potřebných dokumentů je v Money S3 otázkou pár sekund, a objednávky se tak můžete věnovat naplno, aniž byste museli myslet na rutinní úkony.

Více o rozšíření

S pomocí tohoto modulu je možné jednoduše ručně importovat faktury z e-shopu do účetního programu Money S3. Máte možnost vybrat si období, za které chcete exportovat doklady, definovat typ dokladu a určit jeho aktuální stav.

V administraci v sekci Daňové doklady nebo Zálohové faktury zvolíte tlačítko Exportovat a v nově zobrazeném dialogovém okně zvolíte Typ exportu Money S3 (XML) a nastavíte parametry exportu.

Money S3

ERP & CRM

Cena zdarma

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.