Modio

Srovnávač zaměřující se na zboží s módou nebo sportovním vybavením. 

Více o službě

Modio.cz slouží jako sběrač nabídek od stovek e-shopů zaměřených na módu. Uživatelům poskytuje přehled o tisících módních kouscích a značkách na jednom místě. Produktové kategorie, detailní vlastnosti a efektivní filtry usnadňují zákazníkům najít přesně to, co hledají.

I když Modio není přímo srovnávačem cen, pracuje na modelu CPC (Cost-Per-Click), zaměřujícím se na výkon kampaní. Tím se snaží motivovat uživatele k prozkoumání produktů na připojených e-shopech. Hlavním cílem platformy je pravidelně přitahovat nové uživatele a zajišťovat, aby jejich návštěvy vedly k úspěšným konverzím.

Propojte svůj e-shop s Modio.cz ještě dnes a získávejte nové zákazníky. Spolupráce s Modio.cz vám umožní oslovit potenciální zákazníky nejen přímo na webové stránce Modio.cz, ale také prostřednictvím kampaní Modio.cz na významných mediálních platformách a na partnerských webech třetích stran.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.