Messenger

Messenger zajišťuje přepravu zásilek nejen po Praze a dalších velkých městech v expresních režimech, ale i ekonomicky po celé České republice s garantovaným doručením následující pracovní den. Společnost se specializuje na přepravu křehkých a cenných zásilek. Poskytuje i další služby při doručování, jako je identifikace klienta, zajištění podpisu smluvního dokumentu nebo kontrola věku příjemce v případě přepravy alkoholu.

Více o službě

Messenger je městská kurýrní služba, která se specializuje na přepravu v České republice, disponuje deseti pobočkami a poskytuje doručení zásilek 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Díky této službě zákazníci obdrží informace o doručení prakticky v okamžiku, kdy kurýr předává zásilku.

Proč si vybrat službu Messenger?

  • rychlé doručení po Praze ještě tentýž den
  • ekonomické doručení po Praze i celé ČR následující pracovní den
  • paušální ceny dle Vaší výchozí adresy
  • vyzvednutí ve skladu nebo v prodejně
  • doručení na dobírku a zaslání inkasovaných peněz na Váš účet
  • možnost pravidelného reportingu objednaných přeprav
  • vhodné pro přepravu lahví (vinotéky), ruční překládka - šetříme Vaše náklady na speciální obaly

Pro koho je doplněk určený?

Messenger je největší městská expresní kurýrní služba. Doručí Vaši zásilku spolehlivě a bezpečně. Objednávat můžete každý den včetně víkendů a svátků od 7:00 do 22:00 hodin. V tomto čase si můžete objednat přepravu i na noční hodiny. Messenger nabízí rychlé i ekonomické doručení. Služby platí i pro oblasti Praha – Východ a Praha – Západ.

Kromě Prahy nabízí expresní doručení také v Brně a Bratislavě.

Více o rozšíření

Pomocí doplňku snadno propojíte svůj e-shop s kurýrní službou Messenger, díky které můžete po Praze, Brně a Bratislavě doručovat vaše objednávky již týž den. Doplněk má připravené propojení na API Messengeru. Takže zložení zásilky v jejich aplikaci je otázka pár kliknutí v administraci vašeho e-shopu.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.