Ecomail.cz

Ecomail je marketingová platforma navržená pro e-mailovou a omni-kanálovou komunikaci. Umožňuje vám efektivně komunikovat se zákazníky prostřednictvím e-mailu, SMS, Facebooku nebo Instagramu. S jednoduchým ovládáním a možností nastavení automatizací získáte kontrolu nad svou marketingovou strategií.

Více o službě

Ecomail.cz je moderní český nástroj pro inteligentní e-mail marketing, kterému budete konečně rozumět. Umožňuje jednoduché vytváření a posílání profesionálních newsletterů a zároveň nabízí sofistikované řešení pro e-mailing e-shopu s napojením na další komunikační kanály. Intuitivní editor včetně vzorových šablon, segmentace, automatizace, A/B testování, webové formuláře pro sběr kontaktů, online podpora v češtině - tohle všechno a ještě mnohem více je součástí Ecomail aplikace. Přidejte se k nám a posuňte svůj e-mailing o krok dál!

Proč Ecomail?

Tady najdete hned 10 důvodů proč si vybrat zrovna naši aplikaci.

  • Spolehlivá doručitelnost i na CZK a SK servery - Pečlivě dbáme na to, aby se vaše newslettery dostaly k jejich příjemcům a neskončily ve spamu. Doručitelnost na české a slovenské servery je pro nás samozřejmostí.

  • Drag & drop editor pro tvorbu responzivních newsletterů - Jednoduše vytvoříte profesionální newsletter. Stačí si vybrat jednu z přednastavených šablon a přizpůsobit ji vašim potřebám. Výsledkem jsou responzivní e-maily, které se správně zobrazí na počítači i mobilním zařízení.

  • Automatizovaná a cílená komunikace se zákazníkem - Šetřete čas a nechte automatické kampaně vydělávat za vás. Snadno je nastavíte pomocí několika kliků, můžete využít přednastavených scénářů nebo si vytvořte vlastní automatizaci na míru.

  • Podrobné statistiky výkonnosti kampaní - Sledujte výkonnost vašich kampaní a rozhodujte se na základě přesných dat. E-mailing snadno propojte s Google Analytics.

  • Automatické skloňování, určení svátku a pohlaví - Přizpůsobte obsah každého jednotlivého e-mailu podle preferencí odběratele a informací, které o zákazníkovi máte. Možnosti personalizace jsou v Ecomailu skutečně neomezené.

  • Neomezené možnosti segmentů - Díky segmentaci můžete databázi rozdělit podle vlastností kontaktů, aktivity v e-mailových kampaních, nákupního chování nebo pohybu na webu. 

  • Integrace s více než 20 platformami - Pracujte s údaji o zákaznících a daty z e-mailingu na jednom místě. Jen tak budete schopni vytvářet úspěšné personalizované kampaně, které budou vydělávat.

  • Online podpora v českém jazyce - Zákaznická podpora, která vás nenechá ve štychu. Jsme pro vás dostupní každý pracovní den od 9.00 - 17.00 na chatu v aplikaci, e-mailu i telefonu. 

  • Široká nabídka online školení, konzultací i dalších služeb - Vyřešíme e-mailing za vás. Připravíme strategii, pomůžeme s přechodem, provedeme nastavení nástroje, navrhneme šablonu na míru.

Ecomail zdroje

Více o rozšíření

Toto rozšíření umožňuje automatickou synchronizaci kontaktů v reálném čase v situacích, kdy dojde k registraci pro odběr newsletteru během vytváření objednávky, při procesu registrace nebo prostřednictvím speciálního formuláře.

Přenáší se jméno a příjmení, e-mail a tagy, kterými se označuje kontakt (rocketoo_order, rocketoo_registered, rocketoo_newsletter a rocketoo_ID, kde ID je ID uživatelské skupiny pokud je do ní zákazník přidán).

V případě aktivovaného sledování se automaticky vkládá trackovací kód s informacemi o produktech v košíku. Při dokončení objednávky jsou následně pomocí API odesílány informace o zakoupených produktech.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.