Děkovačka

Děkovačka je unikátní česká aplikace, která pomáhá e-shopům získávat nové zákazníky. Děkovačka nezasahuje do nákupního procesu ale získává zákazníka tam, kde pořád mají náladu nakupovat...na děkovací stránce.

Více o službě

Díky platformě Děkovačka můžete získat zákazníky, kteří jsou zvyklí nakupovat online a jsou momentálně v "nákupní náladě". Tento inovativní systém funguje na principu propojení nekonkurenčních e-shopů za účelem získávání nových zákazníků. Když zákazník provede nákup na e-shopu "A", je motivován k nákupu na e-shopu "B" a naopak. Tato motivace je poskytována prostřednictvím exkluzivních slevových kódů (nebo jiných pobídek), které jsou k dispozici pouze prostřednictvím Děkovačky.

Děkovačka nezasahuje do samotného nákupního procesu zákazníka, ale udržuje jeho pozornost po dokončení nákupu. Na stránce s potvrzením objednávky vašeho e-shopu se zobrazí widget s nabídkou dárku, který zákazníka zaujme. Po kliknutí na tento widget se zákazník dostane na přistávací stránku, kde si může vybrat až 3 exkluzivní kupóny od jiných e-shopů, kteří nejsou vašimi konkurenty. Stejný princip pak platí i pro váš slevový kód, který je nabízen na stránkách ostatních e-shopů.

Více informací o tom, jak Děkovačka funguje a jak systém vypadá se dozvíte na blogu Děkovačky.

Děkovačka

Marketing

Cena zdarma
Poskytovatel Děkovačka

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.