PriceMania.sk

Srovnávač cen, který pokrývá široké spektrum kategorií zboží, a umožňuje zobrazovat grafy vývoje cen. S funkcí nákupního seznamu mohou uživatelé sledovat své oblíbené produkty. Tento nástroj vám otevírá cestu k novému okruhu potenciálních zákazníků.

Více o službě

Pricemania je nákupní komunita, která vám pomáhá při vašich nákupech na internetu. Denně pro vás prohledáváme stovky internetových obchodů a miliony nabídek, abychom vám mohli přinést aktuální informace o trhu na jednom místě. Kromě toho, že u nás najdete nejnižší ceny prodejců, díky službě Pricemania Ověřený obchod dokážete posoudit i kvalitu a serióznost jednotlivých e-shopů, která by měla být při výběru stejně důležitá jako samotná cena zboží. Web Pricemania.sk je speciálně optimalizován pro mobilní zařízení, aby srovnání cen ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu bylo maximálně komfortní.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.