Mergado

Mergado je platforma, která pomáhá e-shopům navyšovat tržby z produktových reklamních kampaní ve vyhledávačích zboží.

Více o službě

S využitím nástroje Mergado můžete upravit své datové feedy a konvertovat je do univerzálního formátu Mergado. Mergado je nástroj, který urychluje a automatizuje nastavování exportů pro internetové obchody. Kromě efektivní správy inzerce na srovnávačích zboží nabízí také funkce pro zpracování dodavatelských feedů a mimořádně široké možnosti použití jako editor datových feedů. S jeho pomocí můžete upravovat své XML a CSV soubory na profesionální úrovni sami, aniž byste museli zaměstnávat vývojáře.

Mergado vám umožní vyřešit dříve časově náročné úkony, jako je skrývání produktů a nastavování cen pro jednotlivé odběratele, pomocí několika kliknutí. Kromě toho nabízí další užitečné funkce, jako je rozšíření feedu o data z jiných zdrojů nebo import výstupního feedu do dalších platforem.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.