Cenový automat

  • Webová aplikace, která vám pomůže sledovat konkurenci, optimalizovat vaše ceny a zvyšovat návštěvnost ze zbožáků díky automatizovanému a chytrému řízení ceny.
  • Skoncujte s ručním přeceňováním a ušetřete spoustu času.

Více o službě

Cenový automat je webová aplikace, která vám pomůže sledovat konkurenci, optimalizovat vaše ceny a zvyšovat návštěvnost ze zbožáků díky automatizovanému a chytrému řízení ceny. Skoncujte s ručním přeceňováním a ušetřete spoustu času.

Zvyšíte prodeje a zisk

Chytrým řízením ceny trvale udržíte vaše produkty na správných pozicích ve zbožových srovnávačích nebo vůči konkurenci. Získáte tak maximum prokliků, zákazníků a objednávek.

Získáte více času

Manuální sledování a úprava cen se stává minulostí. Přenechte tuto neproduktivní činnost automatu, který pro vás pracuje nepřetržitě 24x7 a využijte váš drahocenný čas efektivněji.

Budete mít byznys pod kontrolou

Komplexní přehled o umístění vašich produktů v Heurece pomůže odhalit skryté příležitosti pro zlepšení vaší cenové strategie. Mějte vždy po ruce správná data, rychle se zorientujte v nabídce konkurence a dělejte kvalifikovaná obchodní rozhodnutí.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.