Srovnáme

Srovnáme je třetí nejnavštěvovanější zbožový porovnávač. Slouží k porovnávání cen produktů různých obchodů na českém internetu. Jako jediný porovnávač nabízí pro e-shopy možnost promovat své slevové kupóny a to zdarma.

Více o službě

Obchodní rádce a porovnávač cen Srovname.cz nabízí uživatelům možnost srovnání cen rychle a jednoduše. 

Každý den porovnáváme ceny 2 000 000 výrobků a sledujeme více než 3 000 e-shopů, abychom pro naše uživatele na Srovname.cz vždy našli nejlepší cenu! Na trhu působíme již od roku 2006 a stabilně se držíme v trojici nejpoužívanějších srovnávačů v České Republice.

Zakládáme si na individuálním přístupu ke klientům a proto na vás čeká Prémiová péče o zákazníka. U nás Vám nebude podporou pouze knihovna dotazů na našem webu. Získáte svého osobního marketingového specialistu, který vám pomůže dotáhnout a vyladit celý proces.

Srovnáme.cz není jen pouhým srovnávačem zboží. Pro e-shopy nabízí platformu, která díky se automatizaci a chytrým algoritmům postará o nejefektivnější rozložení investice každého e-shopu. Díky tomu ušetří svým klientům nejen peníze i jejich čas vynaložený na správu kampaní.

Více o rozšíření

V rámci rozšíření nabízíme export produktů z e-shopu do srovnávače Srovnáme.cz. Modul také integruje speciální kód Srovnáme, který umožňuje sledovat a měřit konverze.

Zadejte své údaje, my se vám ozveme a rádi s vámi probereme vaše potřeby a otázky.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním propagačních e-mailů od společnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajících se jejích produktů a služeb. Můžete se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části našich e-mailů.