Tvorba e-shopu

Vytvoření vlastního e-shopu je jednoduché

Chystáte se vytvořit svůj první e-shop? S platformou Rocketoo nemusíte být programátor a dokonce nepotřebujete ani žádné odborné znalosti. Sami zvládnete vytvořit internetový obchod a prodávat ještě dnes. Vše si můžete ZDARMA vyzkoušet na 30 dnů, a pak se rozhodnout, jestli přejdete do placené verze a svůj vlastní e-shop spustíte.

Při tvorbě e-shopu s Rocketoo nemusíte řešit webhosting, správu a provoz vlastního řešení, programátory… Vše máte připraveno v přehledné administraci, kde jen zadáte vaše produkty a můžete začít prodávat.

Proč je pronájem eshopu Rocketoo nejlepší volba?
Zkuste ho a uvidíte!

Vyzkoušejte zdarma a bez závazků na 30 dní v plné verzi

Vyzkoušet zdarma

S naším systémem získáte bohatý výběr modulů a funkcí, které potřebujete k tvorbě vašeho e-shopu. Nezáleží na tom, jestli budete prodávat oblečení, elektroniku nebo nábytek, s Rocketoo máte vždy spolehlivé a kompletní řešení pro váš obchod.

Nezáleží na tom, zda jste začínající obchůdek, střední e-shop nebo zaběhnutý velký e-shop, s plaformou Rocketoo si nastavíte přesně takové řešení, které bude vyhovovat vašemu podnikání. Naše platforma roste společně s vaším podnikáním a umožnuje vám nechat si připravit moduly a funkce přímo na míru vašim potřebám.

Proč si vybrat e-shop Rocketoo?

Všechny funkce už v základním tarifu

Všechny funkce bez omezení

Žádné složité vybírání, všechny funkce v každém tarifu.

Bezplatné aktualizace

Bezplatné aktualizace

Pravidelná vylepšení vašeho e-shopu v ceně.

Jednoduchá obsluha

Vše zvládnete snadno i bez programátora.

30 denní verze ZDARMA

30 denní verze ZDARMA

Vyzkoušejte si, jak snadný provoz e-shopu bude.

Tvorba e-shopu není nic složitého

S platformou Rocketoo vytvoříte internetový obchod během několika málo minut jednoduše ve svém prohlížeči. S námi získáte profesionální e-shopové řešení, spolehlivý webhostign a pravidelné aktualizace zdarma.

Grafické šablony e-shopů jsou responzivní - design je optimalizovaný pro mobilní zařízení, jako jsou tablety, telefony a jiná zařízení s malým i velkým rozlišením. Kapacita e-shopu není omezena přenesenými daty, uživateli ani počtem produktů. Díky podrobným statistikám o tržbách máte vždy aktuální přehled o svém podnikání.

Za to vše platíte pouze poplatek za pronájem e-shopu a to až od chvíle, kdy svůj e-shop objednáte.

Odstartujte vaše prodeje!

S e-shopem Rocketoo prodáváte své produkty jednoduše kdekoliv.