Vlastnosti Rocketoo POS

Rocketoo POS nepotřebuje žádný drahý hardware, protože ho jednoduše spustíte v jakémkoli prohlížeči. Místo drahé registrační pokladny vám stačí počítač nebo tablet.

Rocketoo POS je pokladní systém pro vaši kamennou prodejnu, který sdílí administraci s vaším e‑shopem. Díky tomu máte všechno zboží z e‑shopu dostupné na vaší kamenné prodejně.

K Rocketoo POS můžete připojit čtečku čárového kódů a tiskárnu účtenek, snadno pak čtečkou načtete zboží, a po skončení nákupu zákazníkovi vytisknete účtenku. Prodané zboží se zapíše do systému, podobně jako objednávka z e‑shopu. V prodejně můžete provozovat více pokladen, a ty přiřazovat k různým prodavačům, a sledovat jak celkový prodej, tak i jednotlivé pokladny.

  • Registrovaný zákazník z e‑shopu získá všechny své výhody, které má na vašem e‑shopu. Hotový nákup pak vidí ve svém profilu, jako ostatní objednávky na e‑shopu.
  • Po dokončení nákupu vytisknete účtenku na připojené termo nebo normální tiskárně. Následně můžete také poslat zákazníkovi fakturu přímo na jeho e-mail.
  • Zákazník může zaplatit kartou nebo hotově. Při platbě v hotovosti hned uvidíte na obrazovce pokladny, kolik máte vrátit nazpět.
  • V administraci e‑shopu v části pro pokladny vidíte v přehledných statistikách, jaké měla která pokladna tržby, a nebo kolik je na které pokladně přešně v hotovosti.

Ukázka pokladního systému

Podívejte se, jak může být práce s pokladním systémem snadná. Systém je navržen tak, aby vystavení pokladního dokladu (tisk účtenky) bylo rychlé a jednoduché.

Odstartujte vaše prodeje!

S e-shopem Rocketoo prodáváte své produkty jednoduše kdekoliv.