E-shop na míru
s výhodami krabicového řešení

Rocketoo Max je individuální ecommerce řešení pro střední a velké e-shopy.

Máme více než desetileté zkušenosti s tvorbou e-shopů, a tyto zkušenosti přenášíme do našeho řešení.

Ať už s e-shopem začínáte a máte speciální požadavky nebo už provozujete velký e-shop Rocketoo Max se vám přizpůsobí. Modulový způsob umožňuje budovat váš internetový obchod, a postupně jej upravovat podle aktuálních potřeb vašeho podnikání. Váš internetový obchod tak roste s vaším businessem.

Cena od 3 490 Kč/měs.

Cokoliv na míru

Cokoliv na míru. Funkce i vzhled.

Napojení na cokoli

Napojení na cokoli. Integrace ERP a CRM.

Vlastní řešení za cenu krabicového

Vlastní řešení za cenu krabicového.

Desítky již hotových funkcí a modulů

Desítky již hotových funkcí a modulů.

Osobní přístup

Osobní přístup.

Neomezené možnosti růstu

Neomezené možnosti růstu.

Integrujeme ty nejlepší služby

Zbozi.cz Heureka Google Analytics ThePay Comgate GoPay GP webpay PayPal Facebook Instagram MailChimp Fakturoid SuperFaktura Ecomail Persoo Smartsupp Uloženka Zásilkovna

Vytvoření e-shopu na míru

S Rocketoo Max se neomezují pouze na pevně dané e-shopové řešení k pronájmu. Naopak.

Nezačínáte od nuly!

Stavíme na již hotových základech platformy Rocketoo, nikoliv od nuly na zelené louce. Už od prvních okamžiků máte tedy připravený e-shop Rocketoo ve variantě Enterprise, která se může upravit různým způsobem podle vašich potřeb. Ušetříte tedy několik let vývoje a minimálně několik desítek či stovek tisíc korun, a to se hodí.

Nezačínáte od nuly!

Individuální rozšíření a úpravy

Vaší e-shop můžeme rozšířit o individuální extra moduly, jako jsou např. napojení na importy od dodavatele, účetní nebo CRM systém, aj. Výhodou je, že nepřicházíte o pravidelné aktualizace, podporu a rozvoj systému. Stále máte všechny výhody a přístup ke všem novým funkcím a modulům. Cena za individuální rozšíření a úpravy se hradí jednorázově na základě kalkulace, kterou schválíte.

Individuální rozšíření a úpravy

Vlastní řešení bez omezení

Váš e-shop je nezávislý na ostatních e-shopech běžících na platformě. Můžeme tak vytvořit zcela individuální řešení, což je vhodné pro větší e-shopy, které potřebují specifické postupy, výpočty cen, napojení na složitější interní systémy atd.
V podstatě se jedná o e-shop na zakázku, který se ale nevyvíjí od začátku, ale využije se už hotová platforma. Díky tomu uspoříte při rozjezdu e-shopu spoustu času a financí.

Vlastní řešení bez omezení

E-shopové řešení na míru

Rocketoo Max řešení pro střední a velké e-shopy.