Přehled tarifů

Tarif: Lite

„Chci e-shop, ale nechci platit vysoký měsíční paušál.“

Anna je mladá maminka, která se při své stálé práci snaží přivydělat prodejem oblečení na internetu. Tvorba e-shopu je pro ni velká neznámá a se svým podnikáním na internetu teprve začíná. Hledala proto něco s nízkým měsíčním paušálem (levný e-shop), kam bude mít přístup jenom ona, a pro začátek nebude mít určítě více než 100 položek. Zároveň, ale očekává přehlednou grafickou šablonu a intuitivní, moderní administraci, kterou se naučí lehce ovládat během krátké doby.

Anna díky e-shopu začala rychle vydělávat za velmi nízký měsíční provoz. Současně přemýšlí i o marketingové podpoře.

Rocketoo Lite

Lite

Zkuste začít podnikat s tarifem Rocketoo Lite

290/ měsíc

Tarif: Basic

„Chci moderní e-shop s množstvím funkcí za optimální cenu.“

Petr se kromě své běžné práce snaží o prodej vína přes e-shop, a chce tak rozběhnout svůj online business. Má méně produktů, a zatím nemá tisíce zákazníků. Na tvorbu e-shopu pomocí open source řešení nemá čas, a proto hledá optimalizované a moderní řešení, které mu ušetří hodně času s prací na e-shopu. Svůj obchod provozuje společně s přítelkyní, a proto chce přístupy pro dva uživatele a s tarifem, který je do 1000 položek. Kdyby začal prodávat více vína, potřebuje jistotu bezproblémového a rychlého přechodu na jiný tarif. Důležitá je technická podpora a různé pokročilé funkce, které přilákají zákazníky na jeho e-shop s vínem, aby se mohl dále rozšiřovat.

Petr díky Rocketoo Basic ušetří teď hodně času a e-shop mu hezky vydělává. Je spokojený se servisem, a v budoucnu uvažuje i o vyšším tarifu pro více produktů.

Rocketoo Basic

Basic

Zkuste začít prodávat efektivně s tarifem Rocketoo Basic

790/ měsíc

Tarif: Business

„Chci e-shop a chci se odlišit od konkurence.“

Lucie je podnikavá žena, která se snaží prorazit na online trhu s krmivem pro zvířata. Kromě e-shopu vlastní i kamenný obchod. Důležité je, že má mnoho zákazníků a hodně produktů. Proto hledá řešení e-shopu, které jí zajistí dostatečné odlišení od konkurence, aby mohla snadno prorazit se svým online businessem. Má už i své zaměstnance, a proto potřebuje přístup pro 5 uživatelů, a prozatím možnost naplnit e-shop do 5000 položek. Lucie zvolila tarif Business, protože, aby se odlišila od konkurence, potřebovala vlastní, originální grafickou šablonu, která bude ladit i s její kamennou prodejnou a firemní identitou. V případě rozšíření sortimentu potřebuje mít jistotu přechodu na vyšší tarif s možností individuálních úprav.

Lucie díky Rocketoo Business vytvořila originální e-shop a odlišila se od konkurence. Když bude chtít rozšířit položky v e-shopu, může jednoduše přejít na vyšší tarif a nemusí nic měnit nebo přecházet na jiné řešení. Svoji činnost se snaží podpořit i online reklamou.

Rocketoo Business

Business

Začněte podnikat lépe s tarifem Rocketoo Business

1 290/ měsíc

Tarif: Enterprise

„Chci novou e-shop platformu, ale chci mít možnost úprav na míru.“

Tom je velký obchodník. V současnosti má několik desítek tisíc položek a desítku zaměstnanců. Proto hledá řešení e-shopu, které mu poskytne neomezený počet uživatelů v systému administrace. Tom není vůbec spokojený se svým současným e-shopovým řešením, protože platí hodně peněz, a systém nejde upravit a rozšířit podle jeho požadavků. Chybí mu hodně modulů, které by optimalizovaly a zlepšily proces jeho podnikání. Pak ale natrefil na nabídku Rocketoo s tarifem Enterprise. Za stejné peníze má možnost vlastní grafické šablony a možnost individuálních úprav na míru. Tom potřebuje kvalitní e-shop, který mu pomůže přilákat nové zákazníky, a naopak udržet ty staré.

Tom díky Rocketoo Enterprise vytvořil originální e-shop přesně podle svých představ a dokonale se odlišil od konkurence. Teď je naprosto spokojený a rozšiřuje svůj online business i o marketing.

Rocketoo Enterprise

Enterprise

Je tohle i Váš příběh? Nejste spokojený a platíte spousty peněz?

2 490/ měsíc

Odstartujte vaše prodeje!

S e-shopem Rocketoo prodáváte své produkty jednoduše kdekoliv.