Přechod na Rocketoo

Provozujete svůj e-shop na jiném, konkurenčním řešení? Nevadí. Přenesení obsahu na Rocketoo je jednodušší než by se mohlo zdát.

Máte svůj stávající e-shop, který vám nevydělává nebo nejste spokojení s kvalitou současného řešení? Chybí vám nějaké funkce? Hledáte profesionální, a jednoduše ovladatelné řešení? Rozum vám říká, že potřebujete změnu, ale bojíte se. Kolik s tím bude starostí a práce? Všechno to nastavování a přesouvání. Nepropadnu se ve vyhledávání? Co moji zákazníci? Nebojte, udělali jsme maximum pro to, abychom vám přechod k nám co nejvíce usnadnili.

Jak přesunout existující eshop k nám?

Jednoduše. Stačí si objednat některý z tarifů Rocketoo a poté nás kontaktovat, spojíme se s vámi a s importem dat vám rádi pomůžeme.
Po celou dobu přesunu na nový systém může váš starý e-shop fungovat dál, až do doby, než e-shop spustíme do ostrého provozu. Na vše máme tedy dostatek času a nemusíte se bát, že by vaši zákazníci něco postřehli.

Hromadný import produktů

Pro přesun produktů z vašeho stávajícího e-shopu do nového vám stačí jakýkoliv univerzální XML export (např. Heureka feed). Pokud máte svůj stávající e-shop propojený se zbožovým porovnávačem Heureka, tak máte vyhráno. Při importu se vám automaticky všechny staré URL adresy převedou na nové, takže po přesunu nedojde k propadu pozic na Google a Seznam.cz.

Hromadný import zákazníků

Pokud vaše současné řešení umožňuje nějaký export informaci o vašich zákaznících, tak o informace o nich, při přechodu na nové řešení, nepříjdete. Databázi zákazníků lze nahrát přes CSV soubor s jehož přípravou vám pomůžeme podle typů exportu, který budete mít k dispozici ze stávajícího řešení.

Přesuňte svůj e-shop na Rocketoo

Získejte moderní řešení pro váš on-line prodej.

Objednat nový e-shop

Výhody pronájmu e-shopu Rocketoo

Rychlé a snadné spuštění

Intuitivní administrace

Všechna funkčnost už v základním tarifu

Šablony optimalizované pro mobil i tablet

Pravidelné aktualizace

Hostované řešení s 99.99% dostupností

Odstartujte vaše prodeje!

S e-shopem Rocketoo prodáváte své produkty jednoduše kdekoliv.