Elektronická evidence tržeb

Provozujete e‑shop na open‑source systému a nechcete zmatky s EET?
Od 1. března 2017 budou do evidence tržeb spadat i e‑shopy, které příjmajímají platební karty nebo hotovost. Evidovat bude nutné i transakce přes platební brány typu GoPay nebo PayPal.
Naše e‑commerce platforma Rocketoo je na EET plně připravena a její použití je snadné a přehledné. Přesměrujte si váš e‑shop na Rocketoo co nejdříve, a máte klid.

Koho se EET týka?

Evidence se týká všech tržeb, které nejsou hrazeny převodem z účtu na účet. Nebo-li EET nebudou podléhat všechny tržby e‑shopu, které byly uhrazeny v hotovosti, platební kartou (a to i pomocí platebních systémů PayPal, GoPay atd.), šekem, směnkou nebo např. stravenkou.

Snadný provoz

Genialita je v jednoduchosti. Proto si e‑shop sám hlídá platby, které spadají do evidence tržeb a postará se o všechny potřebné kroky s přehledem, a hlavně bez vašich starostí. Všechny doklady a veškerá komunikace je samozřejmě archivována.

Jednoduché napojení

Propojení e‑shopu s EET je jednoduché. Stačí v administraci nahrát svůj EET certifikát, který obdržíte po registraci v aplikaci EET. O vše ostatní se už postará náš e‑shop.

Stále aktuální

Všechny legislativní změny EET hlídáme my a vy je nemusíte řešit. Změny do systému vždy zapracujeme v maximální možné míře. Díky tomu bude systém stále aktuální.

Odstartujte vaše prodeje!

S e-shopem Rocketoo prodáváte své produkty jednoduše kdekoliv.